Formularz Rekrutacji Dawców Krwi

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia we współpracy z Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego po raz ósmy organizuje Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia pod hasłem „Więcej zdrowia – więcej życia”. W ramach kampanii zdrowotnej odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi.

Drogi mieszkańcu Wrocławia!

Zapraszamy Cię do aktywnego uczestnictwa w akcji honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 27 września 2014 r. na Wyspie Słodowej w godz. 12.00 - 16.00.

Pamiętaj, że każdy z nas może uratować ludzkie życie!

Jeśli:
- jesteś osobą pełnoletnią i nie przekroczyłeś 65-ego roku życia (krwiodawcy, którzy oddają krew po raz pierwszy do 60-ego roku życia);
- ważysz więcej niż 50 kg;
- cieszysz się dobrym zdrowiem;
- chcesz pomagać.

ZOSTAŃ HONOROWYM KRWIODAWCĄ!

Po zapisaniu się otrzymasz szczegółowe informacje na swoją skrzynkę pocztową.
 Wszelkie pytania prosimy kierować na: info@miastowformie.pl Poniższe dane są niezbędne do zorganizowania zbiorowej zbiórki krwi i zostaną wykorzystane tylko do celów kontaktowych z potencjalnymi dawcami.

(Sprawdź, czy możesz oddać krew)

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Wyrażam zgodę na zbieranie, gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celu przeprowadzenia zbiórki krwi podczas »Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia«, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2001 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, iż powyższe dane udostępniam dobrowolnie, zostałem/am poinformowany/a o celu zbierania danych osobowych, zakresie ich przetwarzania oraz o tym, że mam prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania czy żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.