Warsztaty integracyjne - aktywnie i zdrowo

W zeszły piątek odbyły się pierwsze warsztaty integracyjne z cyklu “Aktywnie i zdrowo przez pokolenia” - i tak faktycznie było, bardzo aktywnie i bardzo zdrowo :)

Zajęcia przebiegały na zasadzie gry - staraliśmy się pokonywać przeszkody, które stoją nam na przeszkodzie w zmianie nawyków żywieniowych. Każdy miał okazję wypróbować własnych sił w walce z wymówkami, indywidualnie a także grupowo.  Kolejne zadania były tak prowadzone, jakby edukacja zdrowotna była tylko dodatkiem do miłego popołudnia spędzonego w grupie znajomych.

Na zajęciach każdy mógł się odnaleźć - zadania angażowały nas nie pozwalając na nudę, każdy odnalazł w nich coś dla siebie. Dzięki wymienianiu spostrzeżeń z różnych punktów widzenia, mogliśmy lepiej zrozumieć siebie nawzajem, a także odnieść nowe informacje do naszych bliskich, co może nam pomóc we wspólnej walce ze złymi nawykami  :)

Czas upłynął nam na rozmowach i podążaniu z etapami gry. Gdy spotkanie dobiegało końca, nikt nie patrzył na zegarek - w końcu szczęśliwi czasu nie liczą :)

Na kolejne spotkania zapraszamy każdego interesującego się zdrowym żywieniem, każdego, kto chciałby rozpocząć zmianę w swoim stylu życia, a nie wie jak się do tego zabrać.

Indywidualnie, a także z całymi rodzinami. Podejmujmy wspólne działania na rzecz zdrowia oraz czerpmy korzyści ze wspólnego spędzania czasu.

Terminy kolejnych warsztatów:

25.11.2016 r. godz. 14.00 - 16.00   -  część 2
Miejsce:  Centrum Edukacji Społecznej, ul. Koreańska 1A, duża sala
26.11.2016 r. godz. 14.00 - 16.00   -  część 1
Miejsce: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, sala 210
03.12.2016 r. godz. 10.00 - 12.00   -  część 2
Miejsce: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, sala 210

Na zajęcia obowiązują zapisy.  Zajęcia składają się z dwóch części - można uczestniczyć w jednych warsztatach lub całym cyklu - kolejność uczestnictwa nie ma znaczenia :)

Zapisy:  http://www.miastowformie.pl/staroscimlodosc#overlay-context=user

Warsztaty organizowane są przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, program “Miasto w formie” dzięki wsparciu Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich we współpracy z Poradnią Psychodietetyczną Rymkiewicz.