Bieg po zdrowie – gra terenowa dla rodzin i młodzieży

Bieg po zdrowie to drużynowa gra terenowa z elementami profilaktyki zdrowotnej. Do wspólnej zabawy zapraszamy już 24 września, w godz. 12.30 -16.00. Na chętnych czekają atrakcyjne nagrody! Bieg po zdrowie odbędzie się na Wyspie Piaskowej w ramach X Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia.

Uczestnicy będą mieli do pokonania 12 stanowisk owocowo-warzywnych. Przy każdym z nich w zamian za wykonanie prostego zadania ruchowego otrzymają składnik potrzebny do przyrządzenia smakowitego i przede wszystkim zdrowego koktajlu. Kierunek ich drogi wyznaczy mapa. Po zebraniu wszystkich składników drużyna uda się do stanowiska kulinarnego, gdzie pod nadzorem specjalistów przygotuje koktajle ze zgromadzonych składników. Jury oceni współpracę zawodników, kreatywność przepisów, estetykę wykonania, smak oraz nazwę wymyślonego przepisu.

Na trzy najlepsze drużyny czekać będą nagrody, a najbardziej kreatywne przepisy zostaną opublikowane na stronach WCRSu. 

W zabawie mogą wziąć udział drużyny 2-6 osobowe: rodziny - przynajmniej jedna osoba dorosła i dzieci bez limitu wieku, drużyny młodzieżowe od 12 roku życia (za pisemną zgodą rodzica) oraz grupy mieszane (osoby dorosłe i niepełnoletnie, minimalny wiek uczestnika wynosi 12 lat).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest on-line tutaj.

Zapisać się będzie można także na miejscu od godz. 11.00 do 14.00. Limit miejsc: 250, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorami kampanii zdrowotnej są: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Program finansowany ze środków Gminy Wrocław.

Termin: 
24.09.2016 (sobota), 12.30 do 16.00
ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin Biegu po Zdrowie55.39 KB
Tagi: