Program na scenie podczas Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia

Z okazji ósmej edycji Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla każdego! Na scenie głównej odbędzie się szereg różnego rodzaju pokazów.Zobacz program

W programie przewidziano m.in.:

Zespół Taneczny ZGRAJA powstał w 1986 roku. Założycielką Zespołu była Anna Gładysiewicz. Tancerze Zgrai są wielokrotnymi Mistrzami Polski, Europy i Świata. W czerwcu 2014 Zgraja brała udział w Mistrzostwach Europy Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego w Budapeszcie, zdobywając 5 I miejsc, 6 II miejsc, 1 III miejsce.

27 września wystąpią trzy grupy taneczne:

1. Najmłodsza grupa - Formacja Dzieci - wystąpi z Disco Dance - I miejsce w Budapeszcie,

2. Juniorzy Młodsi - Disco Dance - I miejsce w Budapeszcie oraz Street Dance Revue - I miejsce w Budapeszcie,

3. Juniorzy Starsi - Disco Dance - II miejsce w Budapeszcie

Trenerka Lady Fitness Club zaprezentuje krótki, łatwy do zapamiętania trening całego ciała, który można wykonywać samodzielnie w domu albo np. w parku w charakterze przerwy w joggingu. Trening składać się będzie z krótkiej rozgrzewki i kilku ćwiczeń wzmacniających wszystkie mięśnie oraz spalających tkankę tłuszczową, z elementami wytrzymałościowymi i siłowymi.

Everest Production tworzy oryginalne spektakle, łącząc takie dziedziny jak: akrobatyka, taniec, sztuki walki, iluzja, akrobatyka powietrzna czy ruch sceniczny. Oprócz tego organizuje i prowadzi warsztaty z akrobatyki. Zajęcia prowadzone są przez wielokrotnych Mistrzów Polski w Akrobatyce Sportowej i byłych reprezentantów kadry narodowej.

BodyART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind, został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera - jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej. bodyART®  to wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Międzynarodowa Szkoła bodyART® za pośrednictwem Marty Tymoszewicz - Bednarz i Izabeli Stasikowskiej zaprasza polskich instruktorów i trenerów do zgłębienia tej formy oraz do rozpoczęcia szkoleń i zdobycia dyplomu w uhonorowanej nagrodami szkole bodyART®. W czerwcu 2008 rozpoczęliśmy kursy szkoleniowe w Polsce.

Mały Inżynier pragnie przedstawić Państwu cieszący się dużym zainteresowaniem interaktywny pokaz łączący zabawę z nauką. Chcemy pokazać jak ciekawy, kolorowy (czasami nawet wybuchowy) jest świat fizyki i chemii. Prowadzone przez nas pokazy pomogą małym i dużym lepiej zrozumieć otaczający ich świat, rozwinąć umiejętność zadawania pytań: jak to działa, dlaczego tak jest i szukania na nie odpowiedzi.

Spektakl opowiada o dwóch dziewczynkach w wieku 7-9 lat, które poznają się i przy wspólnej zabawie dowiadują więcej o sobie. Jednak jedna z postaci nieco różni się od drugiej… Jeśli chcesz poznać historię Malwiny i Julki koniecznie przyjdź na przedstawienie, które odbędzie się zarówno w sobotę jak i niedzielę.

Zumba to świetna zabawa dla każdego! Proste kroki taneczne i rytmiczna muzyka sprawią, że poczujesz imprezową atmosferę i nie dasz rady ustać w miejscu! Zumba łączy w sobie rytmy latynoskie i międzynarodowe, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych. Treningi Zumba Fitness to lekcje cardio z elementami treningu wytrzymałościowego, które kształtują sylwetkę, poprawiają ogólną kondycję oraz wprawiają nas w świetne samopoczucie. Zadbaj o swoje ciało w przyjemny sposób! Przyjdź i zatańcz z nami!

  • Flash Mob - WCRS

Flash mob to “sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie”. W czasie Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia wspólnie wykonamy ogólnoeuropejski taniec, który rozpocznie Tydzień Ruchu 2014. Dołącz do wydarzenia na FB i dowiedz się więcej.

Szkoła Gotowania “Tęczowa Kuchnia” pokaże jak w prosty sposób przyrządzić smaczne i zdrowe potrawy. Kucharze na scenie przygotują 3 posiłki: śniadanie, obiad oraz deser. Aby dobrze rozpocząć dzień, warto zjeść pełnoziarniste naleśniki z jajkiem poszetowym i szczypiorem. Świetną alternatywą na obiad będzie ryba pieczona na grillu z sosem cytrynowym, kaszą jaglaną i brokułami. A na koniec deser, który nie jest kaloryczny - jogurt z jeżynami, melisą i… chrupiącą niespodzianką! Brzmi smakowicie? Przyjdź, zobacz i weź przepis!

Tai chi wywodzi się z chińskich sztuk walki. To połączenie medytacji w ruchu, relaksu oraz pracy z ciałem, które w efekcie poprawia stan zdrowia, kondycję fizyczną, koordynację, koncentrację, równowagę psychiczną i emocjonalną. Ten szczególny styl gimnastyki charakteryzuje się łagodnymi, harmonijnymi ruchami, które zwiększają siłę, elastyczność i balans. Tai chi uwalnia od napięć i stresów, a także cieszy pięknem i harmonią prawidłowo wykonywanych ruchów.

Udział we Wrocławskich Dniach Promocji Zdrowia jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Termin: 
27.09.2014 (sobota), 12.00 do 28.09.2014 (niedziela), 18.00
ZałącznikWielkość
PDF icon Program na scenie6.05 MB
Tagi: