Rowerem po zdrowie

28 września 2013r. rowerzyści z całego Wrocławia i okolic wezmą udział w peletonie zorganizowanym w ramach VII Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. Zapisy już trwają! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia!

Punkt startowy wyjazdu będzie znajdował się w Parku Południowym przy ulicy Waligórskiego. Tam od 9.30 rozpocznie się rejestracja uczestników, a o godzinie 11.00 wszyscy wyruszą w blisko dziesięciokilometrową trasę. Przejazd będzie trwał godzinę, a jego przebieg jest następujący: Park Południowy (ul. Waligórskiego), ul. Sudecka, al. Armii Krajowej, ul. Ślężna, ul. Kamienna, ul. Borowska, ul. Kolejowa, ul. Kołłątaja, ul. Księdza Piotra Skargi, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Nowy Świat, ul. Grodzka, Most Uniwersytecki, ul. Bolesława Drobnera, ul. Świętego Marcina, Mosty Młyńskie. Meta znajduje się na Wyspie Słodowej. Tam też odbędzie się losowanie nagród – tabletu oraz kamery. Przewidziane są również upominki dla największej grupy zorganizowanej oraz dla najmłodszego i najstarszego uczestnika.

[mapka]

Udział w imprezie może wziąć każdy bez względu na wiek (osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodziców).Wszyscy rowerzyści otrzymają zestaw: „saszetkę życia”, smycz pamiątkową, szprychówkę, wodę mineralną oraz naklejkę z numerem, która pozwoli na wzięcie udziału w loterii. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, organizatorzy zadbali o każdy szczegół. Podczas przejazdu nad uczestnikami będą czuwali: Straż Miejska, Policja oraz medycy. Każdy, w razie potrzeby, będzie miał zapewnioną pomoc techniczną. Wszystko po to, aby zmotywować Wrocławian do ruchu oraz aktywności fizycznej!

Udział w peletonie (jak i we Wrocławskich Dniach Promocji Zdrowia) jest bezpłatny. Zachęcamy wszystkich do zapisów i aktywnego spędzenia weekendu! Do zobaczenia 28 września na trasie!

Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.peletonrowerowy.prv.pl

Termin: 
28.09.2013 (sobota), 11.00
Tagi: