Wykręć plac zabaw dla dzieci!

Z czym kojarzy nam się dzieciństwo? Z beztroska zabawą na dworze, bawiąc się w piaskownicy, na placyku zabaw, kopiąc piłkę do bramki. Co jeśli dzieci mają miejsce, mają chęci do zabawy - a brak im sprzętu? Żeby temu zapobiec, organizowana jest akcja “Wykręcić plac zabaw” wspierająca dzieci z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania.

 

Już w sobotę 10 grudnia, Bartosz Gonczarek przejdzie 400 km, by pomóc uzbierać kwotę potrzebną do zbudowania dla dzieci placu zabaw - dzisiaj teren przynależący do placówki stoi pusty tylko rozbudzając marzenia o tym co może tam powstać. Dzieci mają swoje pomysły - huśtawki, piaskownica czy boisko do gry w piłkę nożną, a my możemy pomóc te marzenia zrealizować - każda złotówka się liczy.


Wszystkie atrakcje odbywające się 10 grudnia w placówce Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Kamieńskiego 253 będą transmitowane na żywo w internecie - będzie można zobaczyć 12 godzinny trening kolarski Bartosza Gonczarka współtwórcy innowacyjnego polskiego start-upu Explain Everything, podczas którego przejedzie niemal 400 km, a także zaplanowane gry i zabawy dla najmłodszych, zawody par w ściganiu symultanicznym po wirtualnej wyspie Watopi (gdzie zmierzą się ze swoimi kolegami, ale również ze sportowcami z całego świata) czy tworzenie transparentów dopingujących oraz dyplomów.

 

Dzięki uczestniczeniu w wydarzeniu, Bartosz Gonczarek ma szansę zdobyć szlachecki tytuł „Rycerza Cierpienia”, przyznawany zaocznie przez organizację The Suffertest w Anglii, a każdy kto włączy się do akcji, będzie miał świadomość, że pomógł wywołać uśmiech na twarzach wielu dzieci :)  #wykręćplac 

Dorzucisz się? :)  https://pomagam.zrzutka.pl/j2xdah

Więcej informacji -   https://www.facebook.com/events/1464641206887167/

 

Wydarzenie „Wykręcić plac zabaw” organizują Bartosz Gonczarek oraz Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania. Partnerem akcji jest Fundacja Sensoria, której pracownicy w ramach wolontariatu poprowadzą zajęcia dla dzieci.

Termin: 
10.12.2016 (sobota) (Całodzienne)