VI Dzień Zdrowia we Wrocławiu - dbamy o zdrowie i dobrą formę wrocławian!

Najzdrowsze wydarzenie we Wrocławiu – bezpłatne porady specjalistów, badania i pomiary, edukacja zdrowotna oraz atrakcje dla najmłodszych. To i jeszcze więcej już 7 kwietnia (sobota) w Pasażu Grunwaldzkim.

Z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia przez 6 godzin każdy będzie mógł skorzystać z wielu atrakcji zdrowotnych. Wydarzenie rozpocznie się o 12.00, w programie m.in.: pomiary ciśnienia, pomiary cukru, tkanki tłuszczowej i BMI, porady trenera personalnego, porady rehabilitantów i inne.

Na pierwszych uczestników czekają szanse na nagrody, za odebranie kart na punkty oraz  skorzystanie z różnych stanowisk i zdobycie odpowiedniej ilości naklejek do zgarnięcia czekają upominki.
Dołącz do wydarzenia także na Facebooku i bądź na bieżąco!

Miejsce: Pasaż Grunwaldzki
Organizatorem Dnia Zdrowia we Wrocławiu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, realizator miejskiego programu „Miasto w Formie”. Program finansowany ze środków Miasta Wrocław.

07.04.2018 (sobota), 12.00 do 18.00