Fitness na Pergoli z Mahtab

Już w najbliższą niedzielę trening taneczny z Mahtab.

Taniec orientalny - trening izolacji i koordynacji.
 
Zajęcia, które docierają głęboko do mięśni i stawów nie używanych na co dzień i rzeźbią ramiona, brzuch oraz nogi! Zaczniemy od rozgrzewki oraz treningu koordynacji. Następnie bazując na figurach tańca orientalnego przejdziemy do izolacji, które budują propriocepcję czyli czucie głębokie, niezbędne do utrzymania prawidłowej postawy oraz świadomości własnego ciała. Na zakończenie stretching. To wszystko przy nastrojowych dźwiękach orientalnej muzyki - zajęcia niekoniecznie tylko dla kobiet!
Strój: top/koszulka, legginsy/wygodne spodnie, baletki/skarpetki.
 
Zajęcia poprowadzi Mahtab, tancerka oraz instruktorka tańca orientalnego. Sztuki raqs sharqi (ar. taniec orientalny) uczyła się od najlepszych tancerek oraz tancerzy z Egiptu, jak m.in. Mahmoud Reda, Randa Kamel, Farida Fahmy oraz gwiazd tańca brzucha z całego świata: m.in. Sadie, Jillina z USA, Marta Korzun (Ukraina), Mercedes Nieto (Węgry).
Od 2008 roku prowadzi kursy, warsztaty i lekcje indywidualne według autorskiego programu, łącząc technikę tańca z wiedzą dotyczącą folkloru, rekwizytów, muzyki oraz rytmów orientalnych. Występuje podczas imprez rodzinnych, firmowych oraz kulturalnych, jest również choreografem pokazów "Szczypta Orientu", podczas których na scenie prezentują się jej uczennice.

Na zajęcia obowiązują ZAPISYLiczba miejsc ograniczona.
 
"Fitness na Pergoli" jest elementem projektu "Zima na Pergoli", organizowanego przez wrocławską Halę Stulecia.
Akcja "Zima na Pergoli" to inicjatywa wrocławskiej Hali Stulecia, która rozpoczęła się w grudniu 3 lata temu otwarciem chętnie odwiedzanego, klimatycznego lodowiska na Pergoli. Wydarzenie jest kontynuacją prowadzonego w sezonie letnim przedsięwzięcia „Lato na Pergoli”. Jego celem jest zachęcenie i stworzenie możliwości dla lokalnej społeczności do aktywnego wypoczynku na terenie przestrzeni publicznej kompleksu Hali Stulecia, stąd bezpłatny charakter większości atrakcji.
 
Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!
Termin: 
11.02.2018 (niedziela), 14.00 do 16.00
Tagi: