Uwaga! Konkurs!

Aktywność fizyczna towarszyszy Ci niezależnie od pory roku? Nie tylko latem jesteś "fit", ale też zimą? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie konkurs z super nagrodami!

Konkurs polega na pokazaniu na fotografiach jak uprawiacie aktywność fizyczną zimą. Uczestnikom zostawiamy dowolność - liczy się kreatywność. Ważne, aby na zdjęciu pojawiły się symbole ruchu zimą.

Pokaż, że dbasz o swoją formę i nie marnujesz zimy na siedzenie w domu!

Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody - liczniki rowerowe dla osób, które zajęły pierwsze, drugie i trzecie miejsce, oraz piłki i torby sportowe jako nagrody pocieszenia.

WAŻNE! Aby zdjęcie zostało zakwalifikowane do Konkursu należy wysłać podpisane Oświadczenie Uczestnika Konkursu.

Zdjęcia należy wysyłać  na adres: info@miastowformie.pl. Od 26 lutego do 4 marca będzie trwało głosowanie internetowe na Facebooku „Miasta w Formie”, a zdjęcia z największą liczbą komentarzy zostaną nagrodzone. Aby zagłosować na zdjęcie, należy dodać pod nim komentarz „<3”.

Fotografia powinna być wykonana samodzielnie i podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Wielkość zdjęcia nie może przekroczyć 4 MB. Powinno ono zostać zapisane w formacie JPG. W tytule wiadomości należy wpisać: "Aktywna Zima - konkurs"

Uwaga! Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Regulamin oraz załączniki znajdują się na dole artykułu.

Kalendarium konkursu:

1. Konkurs trwa od 5 lutego 2018 r. do 5 marca 2018 r.
  2. Pierwszy etap, czyli nadsyłanie prac, trwa od 5 lutego 2018 r. do 25 lutego 2018 r., do godz. 24.00.
  3. Drugi etap, czyli głosowanie na stronie https://www.facebook.com/zdrowie.dieta.wroclaw/ trwa od 26 lutego 2018 r. godz. 12.00 do 4 marca 2018 r. godz. 23.59.
  4. Zwycięzców Konkursu poznamy 5 marca 2018 r. o godz. 12.00.
  5. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej przez jednokrotne wysłanie wiadomości na adres e-mail Uczestnika lub telefonicznie na numer podany w zgłoszeniu. Lista zwycięzców będzie też ogłaszana na stronie internetowej www.miastowformie.pl.

Zapraszamy do udziału!

05.02.2018 (poniedziałek), 16.30 do 05.03.2018 (poniedziałek), 16.30